עסקיים
טכנולוגיים
תכנון
ייעוץ
ניהול ותחזוקה
פתרונות אינטגרציה
הדרכות
חקירות

פרופיל חברה

אבטחת מידע – מדוע ?
עידן הטכנולוגיה המתפתחת מביא עמו חידושים יומיומיים המאפשרים הפקה, שינוע, עיבוד ואחסון מהירים ורחבי היקף של מידע. המידע הפך לאחד הנכסים העיקריים והיקרים ביותר בכל ארגון ואבטחת המידע הולכת ונהפכת לצורך קיומי בעולם העסקי.

חברות רבות בארץ ובעולם אשר לא השכילו להיערך מבעוד מועד לאבטח את המידע, ספגו נזקים כבדים שפגעו בחסיון המידע, אמינותו, שלמותו או זמינותו. כל ארגון, קטן כגדול, אשר לו מתחרים עסקיים, מערכות מחשב, חיבור לאינטרנט או מאגרי מידע, נגיש וחשוף לפגיעה ביתרונה התחרותי של החברה, לנזקים כלכליים, לפגיעה תדמיתית או לפגיעה בצנעת הפרט של לקוחות או עובדי החברה.

ממדיהם והשלכותיהם של פגיעה במערכות המחשב של החברה או דליפתו של מידע, עלולים לגרום לארגון לנזקים בלתי הפיכים, לתביעות משפטיות כנגדו ואפילו לקריסתו המוחלטת. לו היו ארגונים אלו מיישמים אלמנטים בסיסיים של אבטחת מידע, היה עולה בידם למזער או אף למנוע לחלוטין נזקים אלו ובכך להבטיח את יציבותם וחוסנם בשוק.

Securitree – מדוע ?
חברת Securitree הוקמה באמצע 2003 ומיצבה את עצמה כחברה המספקת שירותי אבטחת מידע מקצועיים לארגונים.
החברה בנויה מצוות איכותי ומקצועי בעל עשרות שנות ניסיון באבטחת מידע בפרט ובמערכות מידע בכלל. הניסיון והאיכות המקצועית מאפשרים לנו לנתח ולתכנן ללקוחותינו את הפתרון האבטחתי המתאים ביותר.

תחום אבטחת המידע מציע כיום אלפי מוצרים.שיתופי הפעולה של חברת Securitree עם מגוון רחב של יצרני מוצרי אבטחת מידע אלו מאפשרים לנו לספק את המוצר האיכותי ביותר והמתאים ביותר לאופיו ולצרכיו של הלקוח, ניסיוננו העשיר והמגוון מצביע על כך שקלות התחזוקה והניהול של המוצרים המותקנים במערך אבטחת המידע, הנה גורם מרכזי הנלקח בחשבון בבחירת פתרון האבטחה"

ביכולתה של החברה לספק מענה לכל ארגון , ללא קשר לגודלו ן או למורכבות השירות או כלי האבטחה הנדרש. הפתרונות שיוצעו יכללו את המענה הטכנולוגי המתאים ביותר לדרישות האבטחה, ביחס לסדרי העדיפויות הניהוליים של הארגון ובהתאם למדיניות האבטחה הנותנת מענה לאיומים ולסיכונים על נכסי הארגון.

יתרונות
החברה מורכבת מצוות בכיר ומנוסה המביא לחברה את היתרונות הבולטים הבאים :

  • תובנה עסקית – לקוחות מצפים לראיה עסקית מעבר למקצועיות הטכנית. ניסיוננו העשיר מקנה לנו את היכולת לנתח מהיבט עסקי את נכסי הארגון לפני תכנון ואינטגרציה של הפתרון המוצע.
  • מומחיות טכנולוגית - הצוות המקצועי של החברה צבר ניסיון עשיר של עשרות שנים בתכנון והתקנת מערכות אבטחת מידע בארגונים רבים בארץ ובעולם. אנו עומדים בקשר רצוף עם יצרני מוצרי אבטחת מידע ומשתפים עימם פעולה בפיתוח הדורות הבאים. קשר המקנה לנו את היתרון היחסי במציאת פתרון המתאים ביותר ללקוח.
  • ערך כספי - אנו בוחנים את הערך הכספי של הפתרונות המוצעים לארגון, מזהים ומדגישים את הערך הכספי לארגון ואת ה- (Return On Security Investment (ROSI כחלק מהפרויקט המוצע.
  • גמישות - הפתרון המוצע על ידינו הינו הפתרון המתאים לצרכי הארגון ולארכיטקטורה המיחשובית הקיימת בארגון. אנו מציעים את הפתרון הנוח ביותר לניהול ותחזוקה והתואם את המורכבות העסקית והמקצועית של הארגון.

על מנת להקנות פתרון אבטחת מידע יעיל לארגון, הפתרון צריך להיות חלק ממערך תשתית המחשוב הכוללת בארגון. השילוב של מדיניות אבטחת מידע יעילה, תובנת המשתמשים, טכנולוגיה והטמעה של מוצרי האבטחה בארגון מקנה סביבת עבודה בטוחה ויעילה לארגון וללקוחותיו.

הקו המנחה שלנו בתכנון הפתרון לארגון הוא :
" פתרון איכותי ואפקטיבי מורכב מאיכות טכנולוגית, התאמתה לתשתית הקיימת וקלות הניהול והתחזוקה"


לדף הראשי                                                                                                               TOP

All Rights Reserved to Securitree™