עסקיים
טכנולוגיים
תכנון
ייעוץ
ניהול ותחזוקה
פתרונות אינטגרציה
הדרכות
חקירות

שירותים מקצועיים >> תכנון

תכנון מערך אבטחת מידע

חברת Securitree מתמחה בבניית מערכי מידע המתאימים לצורכי הארגון ובהתאם לתשתית הקיימת . הניסיון העשיר והמגוון של הצוות המקצועי עם היכרות עשירה של מוצרי אבטחת מידע עכשוויים מקנה לחברה את היכולת הגבוהה לתכנן מערך אבטחת מידע מתקדם הכולל מוצרים מתקדמים הנותנים את המענה הטוב ביותר לתשתית הקיימת תוך דגש על חסכון כספי ללא פגיעה באיכות הטכנולוגית.

בניית מערכי הגנה ייחודיים

חברת Securitree מתמחה בתכנון מערכי הגנה ייחודיים לגופים בעלי דרישות אבטחה גבוהות הנובעות מסוג הארגון ו/או מסוג המידע.

תכנון להמשכיות עסקית

חברת Securitree מתמחה בתכנון להמשך פעילותו העסקית של הארגון, עיצוב פתרון ותכנון תשתיות להקמת אתר מחשוב חלופי, הכנת תוכנית לאישוש מודרג של מערכי המידע בעתות חירום/אסון, ותכנון לתחזוקה, תפעול ובקרה של אתר המחשוב החלופי בשוטף ובשעת אסון.

ניהול סיכונים במערכים ארגוניים

חברת Securitree מתמחה בתכנון לניהול סיכונים מבוקר במערכים ארגוניים המשמשים כבסיס להחלטותיו הניהוליות, הכספיות והעסקיות של הארגון, ומצויים בה הידע, הניסיון והכישורים לתכנון האבטחה והבקרות הנדרשים במערכות/תהליכים שהם חוצי-ארגון.

תכנון לאבטחת מערכי מחשוב מרכזיים

חברת Securitree מתמחה בתכנון ארכיטקטורות אבטחה למערכות מחשב מרכזיות מקצה לקצה (Front to Back End), ומצוי בה הניסיון המעמיק וכח האדם המתאים על מנת לתכנן את האמצעים והבקרות הדרושים לאבטחת מערכי מחשוב מרכזיים (M.F, AS/400 וכיו"ב).


All Rights Reserved to Securitree™